Dla Państwa wygody oferujemy skup najróżniejszych przedmiotów na korzystnych i uczciwych warunkach. Do najczęściej skupowanych rzeczy należą: telefony, komputery, sprzęt RTV, rowery, zegarki, samochody, motocykle i sprzęt gospodarstwa domowego. Skup elektroniki i sprzętu RTV / AGD to oferta dla osób, które chcą szybko i bezpiecznie zdobyć gotówkę.

Szybka sprzedaż wartościowych przedmiotów
w Krakowie

Potrzebujesz gotówki? Masz w domu cenną biżuterię, której od dawna nie nosisz, a nie masz do niej sentymentu? Zastanawiasz się, czy łańcuszek po babci jest coś warty? Oferujemy skup złota w różnej postaci. A może w kartonach w piwnicy znalazłeś srebrną cukiernicę lub szkatułkę, którą da się spieniężyć? W naszej ofercie widnieje również skup srebra w każdej postaci. Przyjmujemy kolczyki, łańcuszki, naszyjniki, pierścionki, zegarki i przedmioty ozdobne różnego typu, a także monety, nagrody okolicznościowe (np. medale) oraz sztabki ze złota różnej wielkości.

Skup wartościowych przedmiotów jest bardzo opłacalny. Proponowana Państwu cena za złoto lub srebro uzależniona jest zarówno od wagi, jak i rodzaju zastosowanej próby, która zwykle jest największa w przypadku sztabek. Na cenę kruszcu wpływają też aktualne ceny panujące na rynkach światowych. Oferowane pieniądze są adekwatne do wartości produktu. W przypadku ewentualnych wątpliwości korzystamy z pomocy profesjonalnych rzeczoznawców.

Niepodważalną zaletą świadczonych przez nas usług jest to, że pieniądze za zostawiony przedmiot wypłacamy od ręki. Ze względu na nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży, nasza oferta jest idealnie skrojona na miarę Państwa potrzeb – atrakcyjna pod względem finansowym, ale przede wszystkim bezpieczna.

Sprzedaż towarów w atrakcyjnej cenie

W naszym sklepie sprzedajemy towary, które zostały odkupione od klientów po atrakcyjnych cenach. Każdy z tych przedmiotów jest wcześniej sprawdzany, co gwarantuje dobry stan techniczny i uczciwą wycenę. Oferujemy również sprzedaż online na portalu Allegro. Znajdziecie nas Państwo pod nazwą użytkownika kalwaryjska_pl. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w naszym lombardzie przy ulicy Kalwaryjskiej 18 w Krakowie. Zapewniamy dyskrecję i korzystne warunki transakcji!