Nasza firma działa nieprzerwanie od 1992 roku. Zebrane przez lata doświadczenie, pozwala nam obsługiwać klientów z uśmiechem i zawsze na najwyższym poziomie. Potwierdzają to osoby, które nawet po wielu latach wracają do naszego lombardu. Rozumiemy tych, którzy z różnych powodów znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej – jesteśmy właśnie po to, by pomagać. Niezachwiane zaufanie do naszych usług niezmiennie cieszy i motywuje do działania. Dlatego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu uczciwość i rzetelność. Chcąc również sprostać wymaganiom obecnego rynku, oferujemy pomoc w języku angielskim. Od 1998 obsługujemy klientów z pomocą systemów komputerowych, co usprawnia pracę i wyklucza ewentualne pomyłki. Opłaty liczone są dokładnie i na bieżąco. Ceny skupu złota i telefonów komórkowych są najwyższe na rynku. Z kolei sprzedaż w naszym sklepie odbywa się na niezwykle atrakcyjnych warunkach.

Nasza pomoc wykracza daleko poza ramy profesjonalnej obsługi klienta. Od początku działalności wspieramy różne fundacje charytatywne m.in. Wyspy Szczęśliwe, Fundację Dzieci Pokrzywdzonych Losowo i Krakowski Impresariat Artystyczny. Od 1995 roku z dumą posiadamy honorowe członkostwo w fundacji LIVER. Pieniądze, które u nas Państwo wpłacają, częściowo idą także na pomoc tym najbardziej potrzebującym.

W razie ewentualnych pytań zawsze służymy radą i dobrym słowem – odwiedzać nas można osobiście od poniedziałku do soboty. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielimy również telefonicznie i przez internet za pomocą e-maila.

Serdecznie zapraszamy!
Feel free to ask us for help, We speak english here!