Ze względu na fakt, że jest wiele firm świadczących podobne usługi na ulicy Kalwaryjskiej, chcąc trafić do nas, szukaj charakterystycznej metalowej witryny z naszym logo – Korzystny Lombard.

 

Jak do nas dotrzeć?

Przedstawiamy 3 sposoby na dotarcie do lokalu Korzystny Lombard znajdującego się przy ulicy Kalwaryjskiej 18 w Krakowie.

 

Korzystny Lombard przy Rynku Podgórskim

Trasa z Płaszowa do naszego lombardu ma około 7 km. By do nas dojechać, musisz wjechać na Obrońców Modlina, następnie kierować się Obrońców Modlina na zachód w stronę Biskupińskiej, a potem skręcić w prawo w Mierzeja Wiślana. Wybierz jeden z dwóch lewych pasów, aby skręcić w lewo w ulicę Lipska. Kolejno skręć w prawo w Saską, następnie w prawo Nowohucką. Skorzystaj ze zjazdu, kontynuuj wzdłuż II obwodnica, później skręć w prawo w ulicę Kalwaryjską.

 

Korzystny Lombard z ronda Matecznego

Z Ronda Matecznego do naszej siedziby przy Kalwaryjskiej 18 dotrzesz pieszo w 5-7 min. W tym celu kieruj się II obwodnica/rondo Matecznego na północny zachód w stronę Wadowickiej/Zakopianki. Skręć lekko w prawo w rondo Matecznego. Kontynuuj wzdłuż ulica Kalwaryjskiej.

 

Korzystny Lombard z Kazimierza

Trasa z Kazimierza na Kalwaryjską ma około 3 km a jej pokonanie samochodem zajmie kilka minut. Kieruj się Augustiańską na północ w stronę Świętej Katarzyny, następnie skręć w lewo w Paulińską i potem w prawo w Elizy Orzeszkowej. Następnie skręć w prawo w Dietla, kontynuuj wzdłuż Mostu Grunwaldzkiego i Ronda Grunwaldzkiego. Skręć w lewo, następnie jedź prosto wzdłuż Marii Konopnickiej. Kolejno pokonaj ulice Barską, Ludwinowską i Jana Długosza. Na koniec skręć w prawo, gdzie jest Kalwaryjska.

Jeśli lombard przy ulicy Kalwaryjskiej, to tylko Korzystny Lombard. Serdecznie zapraszamy!